< Powrót

Bartłomiej Jędrzejak

-

Jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody, dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z telewizją. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej, pracował w Wiadomościach, Panoramie, Teleeksspresie, Kurierze, TVP3, obecnie prezenter pogody w telewizji TVN.Znakomicie prowadzi duże imprezy masowe, gale i koncerty, także konferencje prasowe i wydarzenia medialne oraz inne eventy dla firm prywatnych, banków i korporacji.Obecnie związany z telewizją TVN. TVN 7 ,TVN24. Na co dzień pracuje w jednym z najbardziej popularnych porannych programów Dzień dobry TVN.Prowadził jeden z najpopularniejszych światowych programów. Polską edycję BigBrother.

Wykłada w prywatnej szkole Dziennikarstwa i realizacji dźwięku. Specjalizuje się w metodach i technikach prezentacji.Trzykrotnie nominowany do popularnej nagrody Telekamery w kategorii najlepszy prezenter pogody. Statuetkę Telekamery otrzymał w 2020 roku. Otrzymał tytuł Męska Marka Roku i Osobowość Roku. Statuetkę i tytuł Gwiazdy Dobroczynności.

Autor wielu książek. Między innymi „Męska sprawa” , książka, elegancki album dla Dzentelmenów z brodami. To historia polskiego barberingu . Jest też autorem cyklu książek dla dzieci, o pogodzie „ Pogoda dla Puchaczy”.

Bartłomiej Jędrzejak