PARTNERZY STRATEGICZNI

Amazon

-

Enovation

-

Enterprise Ireland

Enterprise Ireland jest irlandzką agencją rządową, która zajmuje się wsparciem irlandzkich firm na rynkach zagranicznych oraz rozwijaniem i wprowadzaniem przez nie innowacji. Enterprise Ireland jest także bardzo aktywna jako inwestor inwestując rocznie w 120-150 startupów technologicznych.

HireUp

HireUp to rozwiązanie SaaS do polecania kandydatów na pracowników. Zapewnia ono szybki i efektywny sposób generowania wysokiej jakości kandydatów, prowadzący nawet do 30% całkowitej liczby zatrudnionych, dane analityczne dotyczące kampanii i wyrafinowane narzędzia do employer brandingu.

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

-

PCS

-

PFR Portal PPK

Spółka PFR Portal PPK jest częścią Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Została powołana celem gromadzenia i udzielania informacji o funkcjonowaniu pracowniczych planów kapitałowych (PPK). Do zadań spółki należy upowszechnianie wiedzy o programie i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie partycypacji. Spółka prowadzi szkolenia, konferencje, kongresy i seminaria zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. Jest też ustawowym operatorem portalu informacyjnego MojePPK.pl.

Polskie Forum HR

To najbardziej wpływową organizacją pracodawców reprezentującą rynek agencji zatrudnienia.
Od 2002 roku działa na rzecz budowy efektywnego rynku pracy poprzez wpieranie zrównoważonego rozwoju usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i Europie.

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

FILIPIAK BABICZ LEGAL

Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, w prawie spółek, w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz w prawie karnym. Kancelarię tworzy zespół specjalistów posiadających szeroki wachlarz kompetencji, silnie angażujących się zarówno w bieżącą obsługę Klientów, jak i w prowadzenie trudnych i skomplikowanych spraw. Blisko 70 prawników gwarantuje kompleksową obsługę prawną i zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Lider w obszarze restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Human Partner

Wiodąca firma szkoleniowo - doradczą, która od 2009 roku świadczy wysokiej jakości usługi szkoleniowe dla pracowników oraz liderów firm za pomocą technologii cyfrowych, m.in. symulacji VR i rapid e-learningu. Human Partner specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych i kompleksowych programów rozwojowych dla pracodawców (szkolenia, doradztwo, mentoring) w formule hybrydowej lub cyfrowej.

IGT

-

MDDP

MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, corporate finance, business consultingu, outsourcingu, doradztwa finansowo-księgowego oraz dostępu do profesjonalnej wiedzy m.in. w formie szkoleń merytorycznych. Zatrudniamy ponad 350 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

Revas

Firma Revas to producent Branżowych Symulacji Biznesowych, czyli narzędzi dzięki którym uczestnicy warsztatów mogą podejmować realne decyzje biznesowe w bezpiecznym, wirtualnym środowisku.

Wardyński i Wspólnicy

-

softgarden

softgarden oferuje firmom oprogramowanie dla nowoczesnej rekrutacji. Dzięki jego rozwiązaniom, pracodawcy każdej wielkości i z każdej branży mogą przyciągnąć najlepszych kandydatów. Talent Acquisition Suite, jako kompleksowo zaprojektowany pakiet, zawiera funkcje do zarządzania kandydatami (ATS) oraz sourcingu i employer brandingu.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

BASF

-

Pilkington

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington połączyła się z japońskim koncernem NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego. NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych.

Lidl

-

Orange

-

Sylwia Królikowska

Od prawie 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, głównie dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej

Akademia Liderek Henryki Bochniarz

To program dla kobiet, które nie tylko chcą być sprawnymi menadżerkami, prezeskami czy polityczkami, ale – po pierwsze – chcą być przywódczyniami! Świat rozpaczliwie potrzebuje dziś przywódców, którzy swoją władzę opierają na autorytecie, zaufaniu i pracy zespołowej.

Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych

Związek branżowy Konfederacji Lewiatan, najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i UE. Związek zrzesza średnich i dużych przedsiębiorców z różnych segmentów branży motoryzacyjnej w Polsce.

PARTNERZY MEDIALNI

Flexi.pl

Pierwszy portal pracy i aktywności, który wykorzystuje potencjał Pokolenia Flexi w odpowiedzi na potrzeby pracodawców i zleceniodawców.

Kapitał Polski

Czasopismo kolportowane wspólnie z jednym z największych opiniotwórczo-biznesowych dzienników w Polsce – „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Zajmuje się tematyką gospodarczą i samorządową. Opisuje najważniejsze wydarzenia z tych obszarów, przedstawiamy sylwetki i opinie wybitnych przedsiębiorców, samorządowców, naukowców. Patronuje najważniejszym wydarzeniom biznesowym i samorządowym w regionach.

My Company

Magazyn biznesowy skierowany do grupy małych i średnich przedsiębiorców, właścicieli tych firm i ich menedżerów. Jego zadaniem jest pomagać im w prowadzeniu biznesu, informować o rzeczach dla nich najważniejszych, a także inspirować do rozwoju.

Personel Plus

Miesięcznik skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, wyzwań, przed którymi stają HR-owcy, prawa pracy, zarządzania i różnych form rozwoju.

Perspektywy

Czasopismo i portal. Dostarczamy Wam profesjonalnie zebraną i opracowaną informację edukacyjną od ponad 20 lat. Nasze informatory, rankingi i targi edukacyjne od 1992 roku pomagają mądrze wybrać ścieżkę życiową kolejnym rocznikom absolwentów szkół podstawowych, gimnazjalistów, maturzystów, kandydatów na studia II stopnia, podyplomowe, doktoranckie.

Puls HR

PulsHR.pl to nowoczesny portal skierowany do kadry zarządzającej oraz profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumianą branżą HR, strategiami zarządzania ludźmi i rozwojem kariery. Serwis jest dostępny zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej na smartfony i tablety.

Warsaw Business Journal

Tygodnik wydawany w języku angielskim z siedzibą w Warszawie. Właścicielem i wydawcą jest Valkea Media. Tygodnik podejmuje tematy biznesowe, ekonomiczne, polityczne, finansowe, nieruchomościowe, rynków akcji, rozrywkowe, technologiczne i kulturowe. Od roku 1994 jest jedynym anglojęzycznym tygodnikiem w Polsce zajmującym się tematyką biznesową.