PARTNERZY STRATEGICZNI

Amazon

Działa w Polsce od 2014 roku. W 2020 roku Amerykańska Izba Handlowa ogłosiła, że jest też największym amerykańskim pracodawcą i trzecim co do wielkości amerykańskim inwestorem w naszym kraju. Dotychczas firma stworzyła ponad 23 000 stałych miejsc pracy w dziesięciu nowoczesnych centrach logistycznych: w Sadach, Świebodzinie, Sosnowcu, Kołbaskowie, dwóch obiektach w Bielanach Wrocławskich, Pawlikowicach, Łodzi, Okmianach i Gliwicach oraz w biurze Amazon Web Services i w Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku.

Enovation

Enovation jest specjalistą e-learningu oferującym zintegrowane rozwiązania w zakresie uczenia się i zarządzania talentami w Irlandii, Francji i Polsce. Firma buduje sprawdzone, opłacalne i wydajne rozwiązania dla klientów, korzystając z oprogramowania open source; oferuje rozwiązania e-learningowe takie jak Totara, Moodle, Drupal, Mahara.

Enterprise Ireland

Enterprise Ireland jest irlandzką agencją rządową, która zajmuje się wsparciem irlandzkich firm na rynkach zagranicznych oraz rozwijaniem i wprowadzaniem przez nie innowacji. Enterprise Ireland jest także bardzo aktywna jako inwestor inwestując rocznie w 120-150 startupów technologicznych.

HireUp

HireUp to rozwiązanie SaaS do polecania kandydatów na pracowników. Zapewnia ono szybki i efektywny sposób generowania wysokiej jakości kandydatów, prowadzący nawet do 30% całkowitej liczby zatrudnionych, dane analityczne dotyczące kampanii i wyrafinowane narzędzia do employer brandingu.

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Największa polska grupa spółek działająca na rynku ubezpieczeniowym. Obsługujemy ponad 1600 Klientów korporacyjnych, głównie w Polsce, ale także w Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Rumunii. W Grupie MAK zatrudnionych jest przeszło 400 osób, w tym ponad 170 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych. MAK Ubezpieczenia to wiodąca spółka w naszej grupie. Nasi Klienci działają zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global

Wiodąca i największa w Polsce oraz CEE firmą prawniczą HR, jak również częścią największej na świecie praktyki prawa pracy Littler. W Polsce działa w 6 biurach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. PCS | Littler wspiera przedsiębiorców we wszystkich kwestiach prawa HR dot. zatrudnienia i zwolnień, związków zawodowych, sądowych, global mobility&immigration, wynagrodzeń i premii, compliance, ZFŚS, ZUS, restrukturyzacji, zasad motywacyjnych i lojalnościowych, czasu pracy, programów emerytalnych, PPK, PPE, danych osobowych i innych.

PFR Portal PPK

Spółka PFR Portal PPK jest częścią Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Została powołana celem gromadzenia i udzielania informacji o funkcjonowaniu pracowniczych planów kapitałowych (PPK). Do zadań spółki należy upowszechnianie wiedzy o programie i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie partycypacji. Spółka prowadzi szkolenia, konferencje, kongresy i seminaria zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. Jest też ustawowym operatorem portalu informacyjnego MojePPK.pl.

Polskie Forum HR

To najbardziej wpływową organizacją pracodawców reprezentującą rynek agencji zatrudnienia.
Od 2002 roku działa na rzecz budowy efektywnego rynku pracy poprzez wpieranie zrównoważonego rozwoju usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i Europie.

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

FILIPIAK BABICZ LEGAL

Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, w prawie spółek, w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz w prawie karnym. Kancelarię tworzy zespół specjalistów posiadających szeroki wachlarz kompetencji, silnie angażujących się zarówno w bieżącą obsługę Klientów, jak i w prowadzenie trudnych i skomplikowanych spraw. Blisko 70 prawników gwarantuje kompleksową obsługę prawną i zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Lider w obszarze restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Human Partner

Wiodąca firma szkoleniowo - doradczą, która od 2009 roku świadczy wysokiej jakości usługi szkoleniowe dla pracowników oraz liderów firm za pomocą technologii cyfrowych, m.in. symulacji VR i rapid e-learningu. Human Partner specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych i kompleksowych programów rozwojowych dla pracodawców (szkolenia, doradztwo, mentoring) w formule hybrydowej lub cyfrowej.

IGT

Spółka IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji IGT (dawniej GTECH), będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań IT dla kasyn.Na całym świecie firma zatrudnia ok. 11 tys. osób. W Polsce posiada blisko 300- osobowy oddział, którego wiodącymi działami są: Warszawskie Centrum Technologiczne oraz Europejskie Centrum Operacyjne. Warszawskie Centrum Technologiczne jest głównym centrum R&D firmy i zarazem dla całej branży loteryjnej na świecie. Eksportuje rocznie usługi IT o wartości ok. 80 mln zł.

MDDP

MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, corporate finance, business consultingu, outsourcingu, doradztwa finansowo-księgowego oraz dostępu do profesjonalnej wiedzy m.in. w formie szkoleń merytorycznych. Zatrudniamy ponad 350 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

Norway Grants

-

Revas

Firma Revas to producent Branżowych Symulacji Biznesowych, czyli narzędzi dzięki którym uczestnicy warsztatów mogą podejmować realne decyzje biznesowe w bezpiecznym, wirtualnym środowisku.

Wardyński i Wspólnicy

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy od 1988 roku jest trwale zakorzeniona w życiu prawniczym w Polsce. Skupiamy się na biznesowych potrzebach naszych klientów, pomagając im znaleźć skuteczne i praktyczne rozwiązanie najtrudniejszych problemów prawnych. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit i działaniach pro bono.

softgarden

softgarden oferuje firmom oprogramowanie dla nowoczesnej rekrutacji. Dzięki jego rozwiązaniom, pracodawcy każdej wielkości i z każdej branży mogą przyciągnąć najlepszych kandydatów. Talent Acquisition Suite, jako kompleksowo zaprojektowany pakiet, zawiera funkcje do zarządzania kandydatami (ATS) oraz sourcingu i employer brandingu.

uPacjenta

Platforma oferująca badania krwi oraz testy na COVID-19 z dojazdem do domu lub biura, a także konsultacje online. Organizujemy Akcje Zdrowia dla pracowników oparte na trzech filarach profilaktyki: kompleksowych badaniach, konsultacjach ze specjalistami i edukacji prozdrowotnej. Ułatwiamy dostęp do profilaktyki i zachęcamy do świadomego dbania o siebie.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Volkswagen Poznań

-

Deutsche Bank

Deutsche Bank Polska działa od 1995 roku, natomiast Grupa Deutsche Bank prowadzi działalność na polskim rynku od ponad 30 lat. Deutsche Bank Polska posiada szeroką ofertę produktów dla Klientów Korporacyjnych i Instytucji Finansowych. Przynależność do globalnej grupy finansowej ze stabilną bazą kapitałową i strategią zrównoważonego rozwoju stanowi fundament działania na rynku polskim. Innowacyjne rozwiązania odpowiadają na potrzeby związane z zarządzaniem płynnością, ryzykiem walutowym, czy łańcuchem dostaw. Bank oferuje produkty banku depozytariusza dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych.

BASF

-

Pilkington

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington połączyła się z japońskim koncernem NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego. NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych.

Lidl

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje w przybliżeniu 11.550 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 800.

Orange

-

Sylwia Królikowska

Od prawie 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, głównie dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej

Akademia Liderek Henryki Bochniarz

To program dla kobiet, które nie tylko chcą być sprawnymi menadżerkami, prezeskami czy polityczkami, ale – po pierwsze – chcą być przywódczyniami! Świat rozpaczliwie potrzebuje dziś przywódców, którzy swoją władzę opierają na autorytecie, zaufaniu i pracy zespołowej.

Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych

Związek branżowy Konfederacji Lewiatan, najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i UE. Związek zrzesza średnich i dużych przedsiębiorców z różnych segmentów branży motoryzacyjnej w Polsce.

PARTNERZY MEDIALNI

Flexi.pl

Pierwszy portal pracy i aktywności, który wykorzystuje potencjał Pokolenia Flexi w odpowiedzi na potrzeby pracodawców i zleceniodawców.

Kapitał Polski

Czasopismo kolportowane wspólnie z jednym z największych opiniotwórczo-biznesowych dzienników w Polsce – „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Zajmuje się tematyką gospodarczą i samorządową. Opisuje najważniejsze wydarzenia z tych obszarów, przedstawiamy sylwetki i opinie wybitnych przedsiębiorców, samorządowców, naukowców. Patronuje najważniejszym wydarzeniom biznesowym i samorządowym w regionach.

My Company

Magazyn biznesowy skierowany do grupy małych i średnich przedsiębiorców, właścicieli tych firm i ich menedżerów. Jego zadaniem jest pomagać im w prowadzeniu biznesu, informować o rzeczach dla nich najważniejszych, a także inspirować do rozwoju.

Personel Plus

Miesięcznik skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, wyzwań, przed którymi stają HR-owcy, prawa pracy, zarządzania i różnych form rozwoju.

Perspektywy

Czasopismo i portal. Dostarczamy Wam profesjonalnie zebraną i opracowaną informację edukacyjną od ponad 20 lat. Nasze informatory, rankingi i targi edukacyjne od 1992 roku pomagają mądrze wybrać ścieżkę życiową kolejnym rocznikom absolwentów szkół podstawowych, gimnazjalistów, maturzystów, kandydatów na studia II stopnia, podyplomowe, doktoranckie.

Puls HR

PulsHR.pl to nowoczesny portal skierowany do kadry zarządzającej oraz profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumianą branżą HR, strategiami zarządzania ludźmi i rozwojem kariery. Serwis jest dostępny zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej na smartfony i tablety.

Warsaw Business Journal

Tygodnik wydawany w języku angielskim z siedzibą w Warszawie. Właścicielem i wydawcą jest Valkea Media. Tygodnik podejmuje tematy biznesowe, ekonomiczne, polityczne, finansowe, nieruchomościowe, rynków akcji, rozrywkowe, technologiczne i kulturowe. Od roku 1994 jest jedynym anglojęzycznym tygodnikiem w Polsce zajmującym się tematyką biznesową.