top of page
SHOWROOM
W przestrzeni konferencyjnej zapraszamy uczestników do odwiedzenia punktów Partnerów 

 

 

 
Doświadczaj wirtualnie. Rozwijaj się realnie z Human Partner!

 

 

 

Zapraszamy do wejścia w wirtualny świat szkoleń! Na stoisku Human Partner czekają na Ciebie dwie symulacje Biznes 360, które używamy podczas szkoleń menedżerskich. Załóż gogle VR i weź udział w symulacji biznesowej - pełnej emocji wynikających z podejmowanych działań. Odbieraj bodźce i podejmij decyzje w otoczeniu zbliżonym do realnego. Odwiedź nasz showroom i sprawdź do czego można jeszcze wykorzystać VR w Twojej firmie. Nasi eksperci Learning & Development doradzą Ci, jak zaplanować i wdrożyć projekt rozwojowy dla menedżerów z wykorzystaniem technologii VR. 

Angażuj zmysły i wejdź w nową erę zdobywania doświadczeń! 

 

 

Benefity zdrowotne dla pracowników -  usługa bezpiecznego badania krwi - odwiedź stoisko uPacjenta w sali Frezja i zrób sobie bezpłatne badanie krwi

 

 

 

Rzadko myślimy o badaniach krwi jak o czymś, co można zrobić przy okazji. A właśnie taką szansę daje wizyta przy stoisku uPacjenta. Już 24. stycznia będziesz mieć możliwość wykonania profilaktycznych, bezpiecznych badań krwi w kilka minut wykonanych w sterylnych warunkach. 

Na stoisku uPacjenta znajdziesz punkt pobrań, gdzie: 

 

  • wykonasz darmowe badanie poziomu witaminy D we krwi. Badanie umożliwia wykrycie niedoborów, które mają wpływ nie tylko na poziom energii, ale i nastrój. To odzwierciedla się m.in. w naszym podejściu do pracy. Nie musisz być na czczo; 

  • dokupisz dodatkowe badania, (morfologia, glukoza, lipidogram, badania tarczycowe, markery nowotworowe, poziom witamin i mikroelementów i wiele więcej) w atrakcyjnej, obniżonej cenie - aż 30% taniej!  

  • weźmiesz udział w konkursie, w którym do wygrania będą domowe badania krwi; 

  • znajdziesz vouchery na badania i usługi uPacjenta; 

  • uzyskasz informacje dot. Akcji Zdrowia w firmie - aktywnego benefitu i sposobu dbania o wellbeing pracownika, a także na wzmocnienie employer brandingu organizacji; 

  • otrzymasz zniżkę na przeprowadzenie Akcji Zdrowia w swojej firmie. 

 

Badania odbywają się z należytą troską o bezpieczeństwo i higienę. Specjaliści medyczni korzystają ze sterylnych narzędzi jednorazowego użytku, dezynfekują ręce oraz miejsce pobrania, a także noszą zarówno maseczki ochronne, jak i jednorazowe rękawiczki.  

 

Porozmawiaj i zdobądź autograf i książki trenerki biznesowej w punkcie spotkań z Sylwią Królikowską

 

 

 

Na stoisku z książkami Sylwii Królikowskiej znajdą Państwo dwie jej ostatnie publikacje w języku polskim: 

"Siedem wyzwań lidera"- podręcznik dla liderów. Każdy z siedmiu rozdziałów porusza inny obszar wyzwań, z którymi liderzy nieustannie mierzą się, pracując ze swoim zespołem. Autorka na licznych przykładach z własnego doświadczenia pokazuje, jak budować autorytet, w jaki sposób prowadzić trudne rozmowy z pracownikami, a także jak zarządzać konfliktami i zmianą oraz emocjami, które im towarzyszą. W poradniku znajdziesz szereg ćwiczeń, które pomogą Ci od razu zaimplementować zdobytą wiedzę i doskonalić umiejętności liderskie. 

"Silna płeć". Kobiety przez lata nie zawsze miały szansę, by w pełni pokazać swoją siłę, dziś jednak wiemy, jak wielki potencjał w nich tkwi! Żadna płeć nie jest słaba, bo każda jest silna na swój sposób! W książce autorka nie pokazuję, jak biedne, uciśnione i niedocenione są kobiety. Zamiast pogłębiać stereotypy, uprzedzenia i wzajemne żale – pokazuje, co konkretnie każda z płci może zrobić, żeby w pełni wykorzystywać swój potencjał i wspaniale się rozwijać. 

 

 

 

Nawiązuj nowe kontakty i zdobywaj wiedzę o pracowniczych benefitach przy wyśmienitej kawie w punkcie spotkań MAK Ubezpieczenia

 

 

Każde spotkanie jest przyjemniejsze przy kawie. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy MAK, gdzie profesjonalny barista ugości Państwa aromatyczną kawą. Każda rozmowa biznesowa zyska na przyjaznej i gościnnej atmosferze, a na odwiedzających czekać też będą drobne, ekologiczne upominki. 

human_nowe1.png
upacjenta_logotyp_edited.png
Logo_kolor_1_RGB (1).jpg
Sylwia Królikowska.jpg
MAK-color.png
bottom of page